Zarf

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Zarf

Zarf en çok kullanılan matbaa ürünlerinden biridir. Zarflar, müşterilerinize vereceğiniz çeşitli evraklarınızı, yazışmalarınızı,  faturalarınızı içine koyarak kullanabileceğiniz firmanızın dış dünyaya yansıyan yüzüdür. Kurumsal kimliğin önemli bir parçasıdır. Çeşitli zarf türleri vardır. Bu zarflar kullanım amaçlarına göre çeşitlenmektedir. Bunlar; diplomat zarflar, buklet zarflar, torba zarflar, CD zarfları, davetiye zarfları, mektup zarfları, dosya zarfları, hava kabarcıklı zarflar, röntgen zarfları ve özel zarflardır. Matbaa baskıları zarfların çeşitlerine göre değişiklik gösterir.
 

Zarf Tasarımı

Zarf tasarımları her kurumsal firmanın önemle üzerinde durması gereken görsel çalışmalarından olmalıdır. Tasarım firmanın müşterilerine görünen yüzüdür.

 
devamı 
Zarf Kağıtları

Zarflarda birçok kağıt çeşidi bulunmaktadır.Bunlar kağıdın yüzeysel rengi, kağıt gramajı ve baloncuklu gibi birçok farklı seçenek mevcuttur.      

 
devamı 
 
Zarf İşçilikleri

Zarflarda genel baskılar dışında firmalara özel olarak varak yaldız, kısmi lak, özel kesim gibi farklı işçilikler uygulanabilir .


devamı 

Zarf Çeşitleri

Zarflar kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde üretilmektedir. Diplomat zarf, buklet zarf, dosya zarfları, optik zarflar, mektup zarfları bunlardan bazılarıdır.


devamı 
 

Zarf Örnekleri

Zarflar kullanım alanlarına göre çeşitlidir. Bunlar renk, doku ve diğer özelliklerine  göre üretilmekte olup, buradan çeşitleri görebilirsiniz.


devamı 
Zarf Siparişlerinizde Sizden İstediklerimiz

Zarf siparişlerinizde sizden; zarfın kağıdı ve rengi, zarfın ölçüsü, üzerine yapılacak baskıda kaç renk kullanılacağı, varsa başkaca bir ayrıntıyı bildirmeniz yeterlidir.


devamı 

 


Zarf Çeşitleri

 

diplomat zarf
 torba zarf
hava kabarcıklı zarf 

Diplomat Zarflar

 

Torba Zarflar

Hava Kabarcıklı Zarflar

     
 cd zarfı
buklet zarf
davetiye zarfı

CD Zarfları

 

Buklet Zarflar

Davetiye Zarfları

     
 özel zarf
kartvizit zarfı 
optik zarf

Özel Zarflar

 

Kartvizit Zarfları

Optik Zarflar

     
 mektup zarfı
 
 

Mektup Zarfları

   
     
     
     
 
 
 
   
 
 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.