Sunum Dosyası-Cepli Dosya Fiyat veya Siparişleriniz için Gerekli Bilgiler

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Sunum Dosyası-Cepli Dosya Fiyat veya Siparişleriniz için Gerekli Bilgiler

Sunum dosyası-Cepli dosyalarda fiyat çıkarılabilmesi veya siparişlerinizin sağlıklı bir şekilde oluşturulabilmesi için gerekli bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Bu bilgiler ışığında gerek fiyat gerek sipariş oluşturma anlamında daha hızlı bir şekilde yanıt verilebilmektedir.

-Ebat bilgisi: Genellikle kullanılan ebatlar; 44 cm x 32 cm (kapalı hali 22cmx32cm) ve 44 cm x 31 cm (kapalı hali 22cmx31cm)'dir. Bu ebatlarda çok uygun maliyetlerle baskılar yapılabilmekte olup farklı ebattaki tercihleriniz için gerekli yönlendirme yapılabilmektedir.

-Baskı bilgisi: Cepli sunum dosyalarının tek yüzüne veya her iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Maliyet anlamında tek yüze baskı yapılması halinde daha uygun fiyatlar ortaya çıkmaktadır.

-Selefon bilgisi: Selefon, kağıt üzerine sıcak yapıştırmayla kaplanan ince ve şeffaf bir film tabakasıdır. Mat ve parlak olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Adlarından da anlaşılacağı üzere parlak selefon baskıları daha parlak , mat selefon ise daha mat göstermek için kullanılmaktadır. Kurumsal çalışmalarda daha çok mat selefonun tercih edilmesi önerilmektedir.

-Cep bilgisi: Dosya cepleri dahili ve harici cep olmak üzere 2 şekilde yapılabilmektedir. Dahili cepli dosyaların cep kısmı dosya ile bir bütündür ve bir kilit sistemiyle alt ve sağ kulakçıklar birbirine kilitlenir. Kilit gerektiğinde açılıp tekrar kilitlenebilen bir yapıda tasarlanmaktadır. Harici cepli dosyalarda ise önce dosya belirlenen ölçülerde kesilir daha sonra hazır cepler alınıp yapıştırıcı ile dosyada ilgili yere yapıştırılarak sabitlenir. Açılıp kapanabilen bir sistem olmayıp sabit bir ceptir.

-Kağıt bilgisi: Sunum dosyası-cepli dosyalarda genellikle kuşe kağıt veya amerikan bristol kağıtlar kullanılmaktadır. Tek yüzü baskılı dosyalar için sert yapısı olan amerikan bristol kağıt, her iki yüzü baskılı dosyalar için ise kuşe kağıtların kullanılması önerilmektedir. Kuşe kağıtların her iki yüzü de tam beyazdır, amerikan bristol kağıtların ise arka yüzü biraz kirli görünümdedir. Farklı kağıtların tercihinde firmamızca gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Kullanılacak kağıtların 300 ve 350 gram seçenekleri dosyalar için uygun görülmektedir.

-Adet bilgisi: Cepli sunum dosyalarında 1000 adet ve katları şeklindeki basımlar maliyet bakımından en uygun olan adetlerdir.Farklı adetlerde basılması halinde gerekli bilgiler verilebilmektedir.


   
   
 
 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.