Pendik Matbaa

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Pendik Matbaa

Firmamız İstanbul'un anadolu yakasında Pendik'tedir. Pendik matbaa konusunda çok farklı seçeneklere sahip olmasına karşın, matbaa sektöründeki genel problemler olan zamanında teslim, kaliteli işçilik, uygun fiyat, çözüm odaklı çalışma konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Bu nedenle, pendik matbaa işleri konusunda profesyonel matbaa sayısı azdır. Mavi Ajans Matbaa olarak bu sorunun farkında olup, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla ve kesinlikle zamanında teslim ilkesini çok dikkat ederek hareket etmekteyiz. Pendik'teki matbaaların birçoğu sadece genel ve standart matbaa işleri yapmaktadır. Firmamızın geniş ürün portföyüne sahip olması nedeniyle müşterilerimiz tüm ihtiyaçlarını tek noktadan ve kolayca karşılamalarını sağlamaktayız. Mavi Ajans Matbaa Pendik bölgesine hakim bir matbaa olmasına karşın Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Şehir dışında olan müşterilerimize kargo ile hizmet vermekteyiz.

 

Pendik Ofset Matbaa


Firmamız Pendik bölgesinde ofset matbaa hizmeti vermekle beraber müşterilerimizin isteği doğrultusunda dijital baskı, tampon baskı, serigrafi baskı ve lazer baskı da yapmaktadır. Zamanın teknolojisine göre çok adetli işlerde son sistem makinalarda ofset baskı yapmakta olan firmamız az adetli işlerde de yine son sistem makinalarda dijital baskılar da yapmaktadır.


Pendik Promosyon


Pendik promosyon ihtiyaçlarının birçoğu firmamız tarafından karşılanmaktadır. Anahtarlık, kalem, çakmak, spiralli defter, ajanda, takvim, bloknot, küpblok, kalem setleri, masa setleri vb. tüm promosyon ürünlerini size özel uyarlayarak üretimini yapmaktyayız. Yılın her ayı promosyon ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

 
Teklif Isteyin
Iletişim
Canlı Destek
Ftp Dosya Paylaşım


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.