Matba / Matbaa

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Matba / Matbaa

Matbaa ihtiyaçlarının profesyonel olarak satışını yapan firmamız İstanbul anadolu yakası Pendik bölgesindedir. Kartvizit, broşür, katalog, defter gibi kurumsal kimlik için gerekli olan tüm matba ürünlerinin imalatını yapmaktayız. Lokasyon olarak Pendik bölgesinde olmamıza rağmen Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz.

 

Mavi Ajans Matbaa olarak ofset baskı, dijital baskı, serigrafi baskı ve lazer baskı hizmetleri vermekteyiz. Grafik tasarım ekibimiz tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Tasarımcılarımız, müşteriyi anlayan, anladığını iyi bir şekilde uygulayarak tekrar müşteriye hızlı bir şekilde sunan profesyonellerdir.

 

İhtiyacınız olan tüm matbaa ürünlerini web sitemizin sol tarafında bulunan hizmetlerimiz bölümünden ve üst taraftaki ürünler bölümünden bulabilir, ayrıntılarıyla inceleyebilir ve mail veya telefonla irtibat kurarak sipariş verebilirsiniz. 

 

Vermiş olduğunuz matbaa ve promosyon ürünü siparişlerinin tamamı baskı işlemine geçmeden önce tasarımları sizlerle paylaşılır ve varsa gerekli düzeltmelerden sonra baskı işlemine geçilmektedir.  

 

 
Teklif Isteyin
Iletişim
Canlı Destek
Ftp Dosya Paylaşım


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.