Küpblok

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Küpblok

Küpbloklar firmaların matbaa tanıtım araçlarından biridir. Bloknotlardan farkı daha küçük ve pratik oluşudur. Dışında renkli baskı ve görseller kullanabilirsiniz. İç kısmı ise kısa ve net bilgiler kullanılmalıdır. Yine matbaada tek renk veya çok renkli olarak basımı yapılabilir. Kübloklar genellikle 8x8 cm. 8.5x8.5 cm. ve 9x9 cm.  ebatlarında kullanılırlar. İsteğinize göre sizin belirleyeceğiniz ebatlarda da olabilir. İç sayfaları genellikle 500 sayfadan ibarettir. Yine sizin isteğinize göre değişiklik gösterebilir.

  
Küpblok Ebatları

Küpbloklarda  standart ebatlar kullanılabildiği gibi bu ebatlara bağlı kalmaksızın farklı ebatlarda da üretimi yapılabilmektedir.

 
 
Küpblok Baskıları

Küpbloklarda baskılar iç sayfalarda daha çok tek renk baskılar kullanılmaktadır. Renkli olarak basılması ve çeşitli görsellerin kullanılması aşırı maliyet sebebidir.

 
 
 
Küpblok Kutu Çeşitleri

Küpbloklarda kutular çeşitli ebatlarda ve özel şekillerde üretilebilmektedir. Standart kalıplar kullanılabildiği gibi farklı üretimi de mümkündür.

 
 
Küpblok Ekstra İşçilikleri

Küpbloklarda iç sayfalarda ekstra bir işçilik genellikle kullanılmamaktadır. Dış karton kısmına ise kısmi lak, altın veya gümüş yaldız kullanılabilir.


 
 

Küpblok Tasarım Örnekleri

Küpblok tasarımları kapakta ve iç sayfalarda farklıdır. İç sayfalarda sade, dış kapakta ise dört renkli baskı tasarımları yapılabilmektedir.


 

 

 

Küpblok Siparişi İçin Sizden İstediklerimiz

Küpblok siparişi verirken veya bizden fiyat isterken sizden bazı bilgiler isteriz. Bunlar; ölçü, iç sayfa ve dış kutudaki renk sayısı ve adet bilgileridir.

 
 

 

Küp Bloknot Çeşitleri

 

 

küpbloknot düz kesimli
küpbloknot özel kesim
küpbloknot kutulu

 

Küp Bloknot Düz Kesim

 

Küp Bloknot Özel Kesim

 

Kutulu Küp Bloknot

 

 

 

   
küpbloknot tutkallı
küpbloknot plastik
 

 

Tutkallı Küp Bbloknot

 

 

Plastik Küp Bloknot

 
     
     
     
 
 
 
   
 
 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.