Klasör

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Klasör

Klasörler, içine tanıtım broşürlerinizi, kataloğunuzu ve beraberinde tekliflerinizi koyabileceğiniz etkili ve uzun ömürlü matbaa ürünlerinden biridir. Son zamanlarda artık katalog tarzında kullanılmaya başlanmıştır. Katalogda yapılacak değişikliklerde, sayfa eklemede yada çıkartmada katalog yeniden yapılmalıdır. Fakat klasörlerde sayfaları çıkarabilir yada ekleyebilirsiniz. Dolayısıyla uzun vadede kalıcıdır. Klasörler sağlam olmalarından dolayı uzun ömürlüdür. Klasörler istediğiniz boyutlarda yapılabilir. Klasörlerde genellikle 2’li veya 4’lü mekanizmalar kullanılır fakat isteğinize göre 3’lü mekanizmalı olarak da üretilebilir. Matbaa baskıları da isteğinize göre değişiklik gösterir. 

 

Klasör Tasarımı

Klasörler firmanızın prestiji bakımından önemli bir tanıtım aracıdır.Ancak kötü bir tasarım, başlı başına bir reklam ağırlığı olan bu tanıtım ürününü bile gölgeleyebilir.

 
 
Klasör Baskıları

Klasörler üzerine firmaları temsil eden resim, yazı vs. bilgileri kapsayan baskılar yapılabilmektedir. Baskı yapılan malzeme klasör üzerine sıvanır.           

 
 
 
Klasörlerde Kullanılan Kağıtlar

Klasörler için genelde 2mm-2,5mm kalınlıklarda mukavva kullanılmaktadır. Mukavva üzerine firmanızı temsil edecek baskılar için ise kuşe kağıt kullanılmaktadır. 

 
 
Klasör Çeşitleri

Klasörler kullanım amaçlarına göre çeşitli ebat ve şekillerde yapılabilmektedir. Arkası delikli büro klasörleri, sırt cepli klasörler, 2'li ve 4'lü mekanizmalı kalasörler. 


 
 

Klasörler çeşitli ebatlarda üretilebilmektedir. Firmanızca belirlenen ölçülerde yapılmakla birlikte, genellikle şu ölçüler kullanılır:...


devamı
Klasörlerde Kullanılan Ekstra İşçilikler

Klasörler firmanızca belirlenen ölçü, kağıt, mukavva seçiminin dışında ayrıca yapılasını istediğini işçiliklerdir. Bunlar baskılarda ve kullanılan kağıtlarda...


devamı
 
Klasör Örnekleri

Klasörlerle ilgili saha önce firmamızca tasarımı ve üretimi yapılmış olan örnekleri aşağıdaki örneklerden bakabilirsiniz. 


 
Klasör Siparişi Verirken Sizden İstediğimiz Bilgiler

Klasör siparişlerinizde yapılmasını istediğiniz ebat, klasör üzerine baskı ile ilgili bilgiler, klasörde kullanılmasını istediğiniz mukavva kalınlığı gibi başlıca bilgiler....


devamı
 

 Klasör Çeşitleri

 

 
klasör ikili mekanizmalı
klasör dörtlü mekanizmalı
klasör sırt delikli

 

2'li Mekanizmalı Klasör

 

4'lü Mekanizmalı Klasör

 

Sırt Delikli Klasör 

 

 

 

 
 kutulu klasör
 

 

Kutulu Klasör 

   
     
 
 
 
   
 
 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.