Kartvizit Fiyatları veya Siparişleriniz için Gerekli Bilgiler

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Kartvizit Fiyatları veya Siparişleriniz için Gerekli Bilgiler

Kartvizit basımı ve fiyat bilgilerinin netleştirilebilmesi için öncelikle aşağıda yer alan bilgilerin belirlenmesi gereklidir. Bu bilgilerin netleşmesinden sonra firmamızla irtibata geçip fiyat bilgisi isteyebilir veya tasarım çalışmalarını başlatabilirsiniz.

 

Karvizit baskıları konusunda firmamız size kalite/maliyet noktasında iki seçenekli basım şekli sunmaktadır.

Toplu basım tekniğiyle basımı yapılan kartvizitler.
72 veya 144 ayrı firmanın kartviziti bir araya getirilip aynı anda basılmasıyla elde edilir. Basım maliyeti tek firma yerine 72 firmaya dağıtıldığından her kartvizit üzerine düşen baskı maliyeti çok uygun rakamlardan oluşturulmuş olur. Buna bağlı olarak satış fiyatları da çok uygun çıkmaktadır. 1000 (+-%5) adet kartvizit ve katları şeklinde satışa sunulmaktadır. Dezavantajlarına bakıldığında ise baskı aşamasında renk ve tonlamalarda ortalama %15 civarında farklılıklar görülebilmektedir. Kurumsal firmaların kurum renklerine sadakat noktasında basımı için önerilmemektedir.

Kurumsal / Kişiye Özel basımı yapılan kartvizitler.

Firma veya kurumların kurumsal renk resim vb. görsellerinin basımında kesin sonuçlar almak adına yapılan kartvizitlerdir. Renk değerlerindeki hassasiyet adına tek başına basımı yapılır. Başka firmalara ait kartvizitlerle birlikte basımı yapılmamakta, tamamen kuruma veya kişiye özel baskılar şeklinde üretilmektedir. Bu tür basımlarda, toplu basımlarda kullanılan standart kağıtlar dışında isteğe bağlı olarak farklı özelliklerdeki kağıtlar kullanılabilmektedir.Özel kesim, altın-gümüş-bakır varak yaldız, renkli yaldız, kısmi lak, gofre, mat selefon, parlak selefon, lens gibi ekstra işçiliklerde uygulanabilmektedir. 

 

Yapılabilecek bazı kartvizit çeşitleri ile ilgili olarak kartvizit anasayfasında geniş bir bilgi yer almaktadır. Buradan da direk seçim yapıp bize dönebilirsiniz.

Kartvizit fiyat bilgileri veya sipariş vermek için gerekli bilgiler şunlardır:

-Kullanılmasını istediğiniz kağıt türü,

-Kartvizit kağıdı üzerinde parlak veya mat selefon (ince zar tabakası) istenip istenmediği,

-Kartvizit üzerinde kısmi lak (bölgesel parlaklık), gofre (kabartma), altın-gümüş-bakır-renkli yaldız, flok baskı  veya özel kesim gibi özellikler istenip istenmediği,

-Kartvizit basımında kağıdın ön ve arka yüzeyinin kullanılıp kullanılmayacağı bilgisi,

-Yapılacak baskının renkli/resimli olup olmadığı, değilse kağıt üzerine kaç renk baskı yapılacağı,

-Kartvizit ebatları,

-Kartvizit adedi,

-Ekstra farklı bir işçilik veya özellik istenip istenmediği.

 
 
 
   
 
 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.