Karton - Kağıt - Bez Çanta

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Karton - Kağıt - Bez Çanta

Karton çanta,  kağıt çanta ya da bez çantalar firmaların gezinen reklamlarıdır. İlk verildiği andan itibaren reklamlarınız başlar. Çok kulanışlı olması nedeniyle etkili bir matbaa tanıtım ürünüdür. Karton çanta ve kağıt çantalar matbaalarda ofset baskı şeklinde yapılırken bez çantalar ise serigrafi ve dijital baskı şeklinde basılırlar.

  

Karton ve Kağıt Çanta Yapımında Kullanılan Kağıtlar

Karton ve kağıt çantalarda çeşitli kağıtlar kullanılmaktadır. Örnek olarak; Kraft kağıt, 1.Hamur kağıt, Amerikan britsol kağıt, Tuale kağıt verilebilir.

 
 
Karton Kağıt Çantalarda Baskı Çeşitleri

Karton ve Kağıt çantalarda baskılar kullanılacak renk sayısına göre değişiklik göstermektedir. 1 veya 2 renkli baskılar maliyet açısından daha uygun olmaktadır.       

 
 
 
Bez Çantalar

Bez çantalar karton ve kağıt çantalara nazaran daha uzun ömürlü olmaktadır. Ancak görsel anlamda karton ve kağıt çantalar daha şık bir görüntüdedirler.

 
 
Bez Çanta Basımı Bilgileri

Bez çanta baskıları genelde tek renk ve 2 renk üzerine çalışılmaktadır. Ofset baskı kalitesinde olmasa da 4 renk baskı dijital makinalar aracılığıyla yapılabilmektedir.


 
 
Karton Kağıt Çanta Tasarım Örnekleri

Karton ve kağıt çantalarda da diğer basılı işlerde olduğu gibi tasarım çalışmaları önem arzeder. Şık bir tasarım her zaman albenisiyle diğerlerinin önüne çıkmaktadır.

 
 
Bez Çanta Tasarım Örnekleri

Bez çanta tasarımları genelde karton kağıt çantalarda olduğu gibi 4 renk baskı üzerine çalışılamadığından, daha sade ve az renk kullanılarak yapılmalıdır.

 
 
 
Karton Kağıt Çanta Siparişi Verirken Sizden İstediklerimiz

Karton ve kağıt çanta siparişlerinizde çantanın kapalı halinin ölçüleri, körük olup olmadığı, varsa açılmış halinin ebatları ve kaç renk baskı olduğu bildirilmelidir.

 
 
Bez Çanta Siparişi Verirken Sizden İstediklerimiz

Bez çanta siparişlerinizde sizden; üretilecek çantanın ebatları, körük olup olmadığı, varsa ölçüsü, baskının kaç renk yapılacağı bildirilmelidir.

 
 

 

 

BASKILI ÇANTA ÇEŞİTLERİ

 

 

karton çanta
kağıt çanta birinci hamur
kraft kağıt çanta

 

Karton Çanta

 

Kağıt Çanta

 

 

Kraft Kağıt Çanta

 

 

   
bez çanta tela
bez çanta kumaş
 

 

Tela Bez Çanta

 

 

Kumaş Bez Çanta

 
     
 
 
 
   
 
 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.