Bloknot

 
E-Posta
Şifre

matbaa
 
...

Bloknot

Firmaların müşterileri ile bağlarını sağlamlaştırmaya veya sektörde kendine yeni müşteriler edinmesine olanak sağlayan, genellikle yeni  takvim yılına girerken kullanmayı tercih ettikleri etkili bir matbaa tanıtım ve pazarlama aracıdır. Matbaa ürünleri arasından en çok bilinen ve kullanılanıdır. 

 

Bloknot kağıtları

Bloknotlarda iç sayfa olarak genellikle 80 gr. 90 gr. 110 gr. 120 gr. 1.Hamur kağıt çeşitleri kullanılmaktadır. Daha prestijli düşünüldüğünde kuşe kağıda da baskı..

 
devamı
Bloknot Ebatları

Bloknotlar özelliklerine göre farklı ebatlarda yapılabilmektedir. Bunlardan bazıları A4 (21cmx29,7cm) A5 (14cmx21cm) ve A6 (14cmx10,5xm)'dir.

 
 
 
Bloknot Ciltleme Çeşitleri

Bloknotlar üstten tutkallı veya yandan tutkallı, üstten veya yandan dikişli ve ferferajlı, kapaklı ferferajlı şeklinde ebatlarına göre farklı şekillerde ciltlenebilmektedir.

 
 
Bloknotlarda Kullanılan Ekstra İşçilikler

Bloknotlarda farklılık yaratabilmek için çeşitli işçilikler uygulanabilmektedir. Bunlarda en çok kullanılan kapakta 4 renk baskı, gofre, varak yaldız gibi işçiliklerdir.

 
 
 
Bloknot Tasarım Örnekleri

Bloknotlar farklı özelliklerde üretilebilmektedir. Üstten tutkallı, ferferajlı veya kapaklı bloknot olmasına bağlı olarak tasarımları da uyumlu yapılmalıdır.

 
 
Bloknot Siparişi İçin Sizden İstediklerimiz

Bloknot siparişi verirken veya fiyat isterken sizden bazı bilgiler isteriz. Bunlar; bloknotun boyutu, renk bilgileri, miktarı ve ciltleme çeşididir.

 
 
 
 
A4 üstten tutkallı bloknot
A5 üstten tutkallı bloknot
A6 üstten tutkallı bloknot
A4 Üstten Tutkallı Bloknot A5 Üstten Tutkallı Bloknot A6 Üstten Tutkallı Bloknot
     
 
 
 
     
     
 
 
 
     
     
 
 
 
   
 
 
 
     

Pendik - İSTANBUL      Tel: +90 532 704 17 60
e-posta : info@maviajansmatbaa.com
MAVİ AJANS MATBAA REKLAM PROMOSYON HİZMETLERİ
© maviajansmatbaa.com 2010-2026 Yasal Uyarı Tüm Hakları Saklıdır.